Gracze na testach. (aktualizacja 01.02.2017)

Chociaż obecny, wstępny skład liczy sobie obecnie 7. graczy, to mimo to, celem jest zamknięcie kadry, która będzie sobie liczyła minimum ośmiu zawodników.
W związku z tym, biorąc pod uwagę również trwający obecnie sezon, przez jeszcze długi czas przeprowadzane będą testy potencjalnych Polonistów.

Obecnie o miejsce w klubie walczą zawodnicy, którzy są związani z klubem w mniejszym lub większym stopniu:
Kuban (AKA Cules)
Pacman
M3izyy

Kuban - to gracz z przeszłością w PTHC, występujący głównie na pozycjach w defensywie. Jego tożsamość jest ściśle związana z Poloną, co niewątpliwie jest wielkim atutem w kontekście walki o zdobycie miejsca w klubie.

Pacman - to jeden z dwóch dotychczas obcokrajowców z przeszłością w PTHC (drugim był Mehmed). To gracz mogący z powodzeniem występować na pozycji DMC bądź napastnika. Jest to dość cichy i skromny gracz, którego główną myślą jest mniej mówić, więcej robić, co jest dużym atutem.

M3izyy - Gracz PTHC od sezonu 15, w obecnym sezonie wykazuje się świetną grą, notuje wiele bramek i asyst, ma udział w większości bramek całego zespołu. Występuje w ataku, gracz z dużym doświadczeniem, ale wiele wskazuje na to że również wciąż z potencjałem do wydobycia.

Bardzo możliwe jest, że w klub będzie sprawdzał jeszcze wielu innych, potencjalnych zawodników, więcej informacji na ten temat można spodziewać się w niedalekiej przyszłości.